• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט
צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

תקנון האתר

תקנון המשתלה - הדר נוי תלמי מנשה

 

אתר הדר נוי נועד לשרת את קהל חובבי הנוי בארץ, והינו חומר מידע משלים, הוא כלי עזר נגיש ונוח לשימוש.

השימוש בשרותי האתר והמשתלה ע"י הציבור מותנים ומורשים בכפוף לתקנון הרשום להלן:

א . הדר נוי אינה אחראית לכל תוצאה משימוש זה או אחר במידע הניתן באתר המשתלה ועל המשתמש לקחת בחשבון שהחומר המקצועי הינו חומר עזר בלבד, ועל המשתמש להשלים ולבדוק את המידע באופן עצמאי ממקורתיו הוא.

ב. זכויות יוצרים  

אין להעתיק לשכפל ולפרסם תמונות או חומר או מידע כלשהו מהחומר המופיע באתר, כל החומר המופיע באתר הינו רכושה הבלעדי של חברת הדר נוי ועליו חלים זכויות יוצרים.

ג . האתר לא יעשה שימוש במידע האישי שימסר ע"י הלקוחות והמשתמשים במסגרת העסקאות שיבוצעו באמצעות האתר למעט הנדרש מעצם ביצוע עיסקה המוסכמת ע"י הלקוח. אמצעי התשלום והפרטים שיועברו ע"י הלקוח לאתר יעוברו אך ורק לחברת האשראי ולבנק המורשה לצורך ביצוע התשלום נושא העסקה בלבד.

ד. האתר וחברת הדר נוי בע"מ תעביר ותשדר מידע ללקוח על פי בחירתה, מידע זה יועבר הן בדואר אלקטרוני ובכל אמצעי דיוור אחר, המידע לא יועבר במידה ותתקבל בקשה או הודעה מהנמען על אי רצונו בקבלת המידע.

ה. לכל עניין שיפוטי הנובע מכל פעולות האתר וחברת הדר נוי בע"מ ישמש בית המשפט השלום בראשון לציון ו\או בתי משפט בתל אביב כהכרעה שיפוטית בין הצדדים.

ו. המשתמש בשרותי האתר ינהג בתום לב בכל שימוש ומעשה ולא יעשה כל מעשה העלול לפגוע בשרותי האתר לציבור הלקוחות ולחברת הדר נוי בע"מ.

 


צור קשר
צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

עבור לתוכן העמוד